108
editsno edit summary
BouldersGate (talk | contribs) No edit summary |
BouldersGate (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| [[The Graceful Cloth]] || [[Clothing]] || Araj Oblodra || +1 to Unarmed {{Attack Roll}}s and damage, {{ArmourClass}} +1 | | [[The Graceful Cloth]] || [[Clothing]] || Araj Oblodra || +1 to Unarmed {{Attack Roll}}s and damage, {{ArmourClass}} +1 | ||
|- | |||
| [[Risky Ring]] || [[Rings]] || Araj Oblodra || {{Advantage}} on {{Attack Roll}}s, {{Disadvantage}} on {{SavingThrow}}s | |||
|} | |} | ||