924
editsMore actions
→Dwarves
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| Head 8 || || || || [[File:Fem Dwarf Head 8.png|thumb]] | | Head 8 || || || || [[File:Fem Dwarf Head 8.png|thumb]] | ||
|} | |||
Masc Dwarves .GR2s are located in ''UnpackedData\Models\Generated\Public\Shared\Assets\Characters\_Anims\Dwarves\_Male\Resources'' | |||
Masc Dwarves Base .GR2s are located in ''UnpackedData\Models\Public\Shared\Assets\Characters\_Anims\Dwarves\_Male'' | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ Masc Dwarves | |||
|- | |||
! CC Name !! Asset Name !! VisualResourceID !! SkeletonResource !! Image | |||
|- | |||
| Head 1 || || || || | |||
|- | |||
| Head 2 || || || || | |||
|- | |||
| Head 3 || || || || | |||
|- | |||
| Head 4 || || || || | |||
|- | |||
| Head 5 || || || || | |||
|- | |||
| Head 6 || || || || | |||
|- | |||
| Head 7 || || || || | |||
|- | |||
| Head 8 || || || || | |||
|} | |} | ||