791
edits
m
→Subclass features
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| {{User:Toancaro/Template:Class|Beast Master}} || {{SAI|Exceptional Training|w=25}} || | | {{User:Toancaro/Template:Class|Beast Master}} || {{SAI|Exceptional Training|w=25}} || | ||
|- | |||
| {{User:Toancaro/Template:Class|Hunter}} || {{SAI|Escape the Horde|w=25}} || | | {{User:Toancaro/Template:Class|Hunter}} || {{SAI|Escape the Horde|w=25}} || | ||
|- | |- |