108
editsno edit summary
BouldersGate (talk | contribs) No edit summary |
BouldersGate (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
| [[Grymskull Helm]] || Heavy [[Headwear]] || [[Grym]] || Crit avoidance, [[Hunter's Mark]] per Long Rest | | [[Grymskull Helm]] || Heavy [[Headwear]] || [[Grym]] || Crit avoidance, [[Hunter's Mark]] per Long Rest | ||
|- | |||
| [[Wondrous Gloves]] || [[Gloves]] || [[Grymforge]] (X:-691, Y:374) || {{ArmourClass}} +1, [[Bardic Inspiration]] Charge +1 | |||
|} | |} | ||