147
editsno edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|[[Lime, Lemon, and Lichen Dye]] | |[[Lime, Lemon, and Lichen Dye]] | ||
|[[File:Dyed limelemonandlichen.png|thumb]] | |[[File:Dyed limelemonandlichen.png|thumb]] | ||
|- | |||
|[[Mellow Fruit Dye]] | |||
|[[File:Dyed mellowfruit.png|thumb]] | |||
|- | |- | ||
|[[Pale Pink Dye]] | |[[Pale Pink Dye]] |