335
edits
m
→Weapons
m (→Weapons) |
m (→Weapons) |
||
Line 343: | Line 343: | ||
|- | |- | ||
| {{LgRarityItem|Sussur Greatsword}} | | {{LgRarityItem|Sussur Greatsword}} | ||
|- | |||
| {{LgRarityItem|Soulbreaker Greatsword}} | |||
| {{SAI| Soulbreaker}} | |||
| Weapon Action DC (??) | |||
| Affected entity becomes {{Cond| Stunned}} for 2 turns. | |||
|} | |} | ||
* [[Soulbreaker Greatsword]]: [[Soulbreaker]] | * [[Soulbreaker Greatsword]]: [[Soulbreaker]] |