→Class-Specific Abilities: Added Enraged Throw
(replaced EA item with release item) |
(→Class-Specific Abilities: Added Enraged Throw) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Frenzied Strike Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Frenzied Strike]] [[Frenzied Strike]] || {{Class|Barbarian}} || [[File:Class Barbarian Berserker Hotbar Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Berserker]] [[Berserker]] || | | [[File:Frenzied Strike Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Frenzied Strike]] [[Frenzied Strike]] || {{Class|Barbarian}} || [[File:Class Barbarian Berserker Hotbar Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Berserker]] [[Berserker]] || | ||
|- | |||
|[[File:Enraged Throw Icon 64px.png|frameless|29x29px]] [[Enraged Throw]] | |||
|{{Class|Barbarian}} | |||
|[[File:Class Barbarian Berserker Hotbar Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Berserker]] [[Berserker]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[File:Rage Bear Heart Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Rage: Bear Heart]] [[Rage: Bear Heart]] || {{Class|Barbarian}} || [[File:Class Barbarian Wildheart Hotbar Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Wildheart]] [[Wildheart]] || | | [[File:Rage Bear Heart Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Rage: Bear Heart]] [[Rage: Bear Heart]] || {{Class|Barbarian}} || [[File:Class Barbarian Wildheart Hotbar Icon.png|frameless|upright=0.1|link=Wildheart]] [[Wildheart]] || |