completed the table
m (Fix link) |
(completed the table) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| {{Class|Fighter}} || x || x || x || x | | {{Class|Fighter}} || x || x || x || x | ||
|- | |||
| {{Class|Monk}} || - || - || - || - | |||
|- | |- | ||
| {{Class|Paladin}} || x || x || x || x | | {{Class|Paladin}} || x || x || x || x | ||
Line 71: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
| {{Class|Rogue}} || x || - || - || - | | {{Class|Rogue}} || x || - || - || - | ||
|- | |||
| {{Class|Sorcerer}} || - || - || - || - | |||
|- | |- | ||
| {{Class|Warlock}} || x || - || - || - | | {{Class|Warlock}} || x || - || - || - | ||
|- | |||
| {{Class|Wizard}} || - || - || - || - | |||
|} | |} | ||
* x = proficient | * x = proficient |