924
editsAd placeholder
Modding:NPC Head Models: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
→Humans
(Halflings/Tieflings) |
(→Humans) |
||
Line 191: | Line 191: | ||
! NPC Name !! Asset Name !! VisualResourceID !! SkeletonResource !! Image | ! NPC Name !! Asset Name !! VisualResourceID !! SkeletonResource !! Image | ||
|- | |- | ||
| || || || || | | Elder A|| HUM_F_NKD_Elder_Head_A|| || ||[[File:HUM F NKD Elder Head A.jpg|thumb]] | ||
|- | |||
|Elder B | |||
|HUM_F_NKD_Elder_Head_B | |||
| | |||
| | |||
|[[File:HUM F NKD Elder Head B.jpg|thumb]] | |||
|- | |||
|Emmeline | |||
|HUM_F_NKD_Head_Emmeline | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Keene | |||
|HUM_F_NKD_Head_Keene | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mayrina | |||
|HUM_F_NKD_Head_Mayrina | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mizora | |||
|HUM_F_NKD_Head_Mizora | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mystra | |||
|HUM_F_NKD_Head_Mystra | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Nightsong Old | |||
|HUM_F_NKD_Head_Nightsong_OLD | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Nightsong | |||
|HUM_FS_NKD_Head_Nightsong | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ringmaster | |||
|HUM_FS_NKD_Head_Ringmaster | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Abdirak | |||
|HUM_M_NKD_Head_Abdirak | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Aradin | |||
|HUM_M_NKD_Head_Aradin | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Deva | |||
|HUM_M_NKD_Head_Deva | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dribbles | |||
|HUM_M_NKD_Head_Dribbles | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Elminster | |||
|HUM_M_NKD_Head_Elminster | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Gale | |||
|HUM_M_NKD_Head_Gale | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Gortash | |||
|HUM_M_NKD_Head_Gortash | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lorroakan | |||
|HUM_M_NKD_Head_Lorroakan | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Oscar | |||
|HUM_M_NKD_Head_Oscar | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Raphael | |||
|HUM_M_NKD_Head_Raphael | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Rath | |||
|HUM_M_NKD_Head_Rath | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ravengard | |||
|HUM_M_NKD_Head_Ravengard | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Volo | |||
|HUM_M_NKD_Head_Volo | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Wyll | |||
|HUM_M_NKD_Head_Wyll | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Wyll Devil | |||
|HUM_M_NKD_Head_Wyll_Devil | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Minsc | |||
|HUM_MS_NKD_Head_Minsc | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sarevok | |||
|HUM_MS_NKD_Head_Sarevok | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||