923
editsModding:Hair Meshes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
→Hairs
(→Hairs) |
(→Hairs) |
||
Line 211: | Line 211: | ||
| Sensible Extravagance || HUM_M_Curly_Short_C || 16951859-f100-47c0-3553-0de42bfeecc9 || [[File:Sensible Extravagance.png|thumb]] | | Sensible Extravagance || HUM_M_Curly_Short_C || 16951859-f100-47c0-3553-0de42bfeecc9 || [[File:Sensible Extravagance.png|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| | | Elysium Fan || HAIR_HUM_M_Straight_Short_H_Spring || 38b85a31-326a-477b-943c-84adaebe1933 || [[File:Elysium Fan.png|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| | | Flaunting Bounce || HAIR_HUM_M_Straight_Short_K_Spring || d0db23d3-83e9-4383-a51d-f408091a2aa6 || [[File:Flaunting Bounce.png|thumb]] | ||
|} | |} | ||
Line 230: | Line 230: | ||
|- | |- | ||
| Jaheira || HAIR_HUM_F_Jaheira || 47b10706-0a29-1605-9e25-d0829b45d1dc || 33d03adb-74ae-9369-bac3-52635eac0f63 || c4201f5a-2719-873f-f378-7adae97b3030 || 526aa7e5-9a30-0ad4-c7f2-c092a5f057b3 || Yes | | Jaheira || HAIR_HUM_F_Jaheira || 47b10706-0a29-1605-9e25-d0829b45d1dc || 33d03adb-74ae-9369-bac3-52635eac0f63 || c4201f5a-2719-873f-f378-7adae97b3030 || 526aa7e5-9a30-0ad4-c7f2-c092a5f057b3 || Yes | ||
|- | |||
| Krolla || GOB_F_NKD_Hair_GoblinFemCut_Short_C_Spring || 02908012-678a-c3ef-4966-87435e33878d || 563cb958-3714-5ddc-b9dc-ef78c5fa38bb || 31d5f5ea-61d9-40b2-6454-54d49f3b768f || N/A || Yes | |||
|- | |- | ||
| Minthara || HAIR_HUM_F_Minthara || 30207433-976d-372b-a0a3-43d0b0201157 || d97a26f6-0b2d-5aa1-57e4-208e51b9473b || c8d1d8a9-ed4f-d609-c098-d447a9418ed5 || f19bcf9b-003f-8213-9304-ff55b6013189 || Yes | | Minthara || HAIR_HUM_F_Minthara || 30207433-976d-372b-a0a3-43d0b0201157 || d97a26f6-0b2d-5aa1-57e4-208e51b9473b || c8d1d8a9-ed4f-d609-c098-d447a9418ed5 || f19bcf9b-003f-8213-9304-ff55b6013189 || Yes | ||
Line 238: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
| Seahag || HAIR_HUM_F_Rich || 5f17a6ad-8006-82ad-5fd3-29e2b2be71a7 || 89b063ff-7bf3-44a8-7e7d-41b29d0dd469 || e11106d6-874f-e8f3-e975-96d240f6afd1 || N/A || No | | Seahag || HAIR_HUM_F_Rich || 5f17a6ad-8006-82ad-5fd3-29e2b2be71a7 || 89b063ff-7bf3-44a8-7e7d-41b29d0dd469 || e11106d6-874f-e8f3-e975-96d240f6afd1 || N/A || No | ||
|} | |} | ||