9,921
editsTemplate:Resource: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 212: | Line 212: | ||
| {{Resource|reaction|forceplural=yes}} | | {{Resource|reaction|forceplural=yes}} | ||
| {{C|reaction}} | | {{C|reaction}} | ||
|- | |||
| {{Resource|movement|forceplural=yes}} | |||
| {{C|movement}} | |||
|- | |- | ||
| {{Resource|movement m|forceplural=yes}} | | {{Resource|movement m|forceplural=yes}} |